Hitta exakt det du letar efter

  • Välj plats och språk

  • Landtransport

    Młodszy Specjalista ds. Obsługi Logistycznej

    Plats
    Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polen
    Karriärsnivå
    Yrkesverksam
    Typ av anställnig, Yrkeskategori
    Full time
    Publiceringsdatum, id-nr.
    , 326840

    Arbetsuppgifter

    Zakres zadań:
    • Obsługa WMSa (SAP);
    • Systemowa obsługa wydań towaru na produkcję klienta;
    • Przygotowywanie zleceń dla pracowników magazynu;
    • Awizowanie odbiorów przesyłek;
    • Wyjaśnianie rozbieżności magazynowych;
    • Kontakt z działem planowania, zakupów klienta.

    Din profil

    Oczekiwania wobec Kandydata:
    • Wykształcenie minimum średnie;
    • Umiejętność pracy pod presją czasu;
    • Umiejętność priorytetyzowania zadań;
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
    • Otwartość na poszerzanie wiedzy;
    • Wychodzenie z inicjatywą;
    • Odpowiedzialność za powierzone zadania i doprowadzanie ich do końca.
    Mile widziane:
    • Znajomość SAPa;
    • Doświadczenie w pracy w magazynie;
    • Doświadczenie w pracy w obszarze obsługi klienta.
    Nasza oferta:
    • Miejsce pracy: Dachtery 3, 85-820 Bydgoszcz;
    • Umowa o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna);
    • Wsparcie w okresie wdrożenia;
    • Możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń;
    • Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych;
    • Możliwość korzystania z ZFŚS;
    • Możliwość dofinansowania nauki - kursy doszkalające, językowe czy studia;
    • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport;
    • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach;
    • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE.

    Vårt erbjudande

    W DB Schenker kształtujemy przyszłość logistyki. Nasz zespół to 76 000 profesjonalistów na całym świecie. Każda osoba jest kluczowa i ważna oraz kreuje naszą przyszłość. Oprócz osiągania celów zespołowo, stawiamy także na rozwój osobisty i odkrywanie Twojego indywidualnego potencjału. Jeśli chcesz rozpocząć karierę, która daje Ci możliwości oraz wyzwania dołącz do nas! Jesteśmy organizacją, która cały czas idzie do przodu. #whatMattersToYou

    Mer information hittar du under integritetspolicy.