Znajdź dokładnie to, czego szukasz

  • Wybierz swoją lokalizację i język

  • Warehousing

    Kontroler stanów magazynowych

    Lokalizacja
    Rawicz, Greater Poland, Polska
    Career Level
    Specjalisci
    Rodzaj zatrudnienia, Typ pracy
    Full time
    Data publikacji, nr ID
    , 383725

    Twoje zadania

    Zakres odpowiedzialności:

    • Obsługa komputera oraz urządzeń mobilnych - system WMS, SAP, Excel i inne aplikacje systemu Windows;
    • Inwentaryzacja ciągła składowanych towarów oraz kontrole „na żądanie";
    • Inne zadania z zakresu kontroli stoku (m.in. wyjaśnianie rozbieżności, kontrole jakościowe produktów, korekty ścieżki zbiórki, analizy rotacyjności, raportowanie stanów);
    • Obsługa wózka widłowego wysokiego składowania (inwentaryzacja, wyjaśnianie rozbieżności, itp.);
    • Staranność i dbałość o przepisy BHP dla bezpieczeństwa Twojego, całego naszego zespołu i towaru, który powierzają nam klienci;
    • Czynne uczestnictwo w odprawach operacyjnych;
    • Tygodniowe planowanie swoich zadań;
    • Przygotowywanie raportów związanych z realizacją planów i celów jakościowych;
    • Optymalizacja procesów magazynowych oraz inicjowanie działań mających na celu optymalizację kosztów;
    • Dbałość o powierzone mienie i porządek w miejscu pracy.

    Oczekiwania wobec Kandydata:

    • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego (UDT 2WJO) i doświadczenie w pracy na wózku widłowym wysokiego składowania (uprawnienia UDT 1WJO będą dodatkowym atutem);
    • Twoje rzetelne podejście do pracy i chęć poznania firmy, w tym standardów obsługi naszych klientów i procesów operacyjnych w magazynie;
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie (A2/B1) będzie dodatkowym atutem;
    • Pozytywne nastawienie, komunikatywności, kreatywność oraz systematyczność w działaniu.

    Wymagania

    Co możemy Tobie zaoferować?

    • Umowa o pracę bezpośrednio przez DB Schenker;
    • Jedna zmiana (08:00 - 16:00 lub 10:00 - 18:00), praca od poniedziałku do piątku - weekendy wolne;
    • Wynagrodzenie: zasadnicze + premia co miesiąc;
    • Szacunek;
    • Uczciwość;
    • Brak korporacyjnej presji;
    • U nas znajdziesz miejsce, z którego nie będziesz chciał odejść;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, oraz transparentne zasady wynagradzania;
    • Szeroki zakres benefitów związanych z pakietem socjalnym: karta dla sportowca, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, platforma benefitowa Worksmile, bony świąteczne;
    • Czynne uczestnictwo w budowaniu zespołu (zaangażowanie, atmosfera, odpowiedzialność);
    • Zdobywanie doświadczenia i możliwość rozwoju zawodowego;
    • Stabilność zatrudnienia;
    • Dłuższa niż ustawowo przerwa w pracy;
    • Wsparcie;
    • Miejsce pracy: Korzeńsko (gmina Żmigród, woj. dolnośląskie).

    Nasza oferta

    Nowe Centrum Dystrybucyjne w Rawiczu (Korzeńsko) - Budujemy Zespół! Dołącz do Nas!

    Kontakt

    DB Schenker is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

    Dalsze informacje na ten temat znajdują się w naszej Polityce prywatności.